POMOC DLA POWODZIAN

Podgląd obrazu

Szanowni Państwo,

w związku z ciężką sytuacją powodziową na południu Polski na naszej Uczelni organizujemy zbiórkę rzecz dla miasta Głuchołazy.

Lista najpotrzebniejszych rzeczy według pilności niezbędnych do usuwania skutków powodzi - PROSIMY O RZECZY NOWE:

1. Szpadle lub łopaty
  2. Miotły, zmiotki, szufelki
  3. Mopy do podłóg, wiadra
  4. Rękawice robocze
  5. Ręczniki papierowe
  6. Chemia do sprzątania i dezynfekcji
  7. Artykuły higieniczne dla małych dzieci (pieluszki, podsypki, kremy, wilgotne chusteczki)
  8. Filtry do wody
  9. Kalosze, wodery

Pomoc musi dotrzeć do miasta Głuchołazy jak najszybciej. Dary zostaną przekazane do lokalnego centrum dystrybucji darów w hali GOSiR.

Zbiórka odbędzie się w środę i w czwartek w godzinach od 9:00 do 18:00 w następujących lokalizacjach naszego kampusu:

• Hol Collegium Maximum
  • Hol budynku C na Ogrodach
  • Hol Kolegium Cieszkowskich „starych”

Liczy się każda pomoc, dlatego prosimy o jak najszybsze dostarczanie potrzebnych przedmiotów. Pokażmy naszą solidarność i wsparcie dla tych, którzy tego najbardziej potrzebują!

Koordynator akcji: dr inż Marcin Włoch 603-062-730.

Dziękujemy za okazane serce i zaangażowanie!

Kamera

Nasza akcja