Zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży w Ogrodzie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Ogrodu.  Unikalny program zajęć który został stworzony specjalnie dla naszego Ogrodu  nosi nazwę: "Dzika szkoła w centrum Poznania" . Zajęcia  prowadzone są przez specjalistów z Biura Ekspertyz Środowiskowych OrniCon od wielu lat zajmujących się  świadomą edukacją przyrodniczą. Porozumienie w tej sprawie zostało podpisane przez Dziekana Wydziału Leśnego prof. dr. hab. Piotra Łakomego 16.05 br.Program zajęć dostosowany jest do 4 grup wiekowych: grupy przedszkolne, klasy I-III, klasy IV-VIII, szkoły średnie.

Informacje dotyczące  zajęć znajdują się  w zakładce EDUKACJA. Polecamy i serdecznie zapraszamy !

Kamera

Nasza akcja