Piknik Wydziału Leśnego i Technologii Drewna

13 czerwca 2024 r. odbył się Piknik Wydziału Leśnego i Technologii Drewna. Na Polanie Edukacyjnej Ogrodu Dendrologicznego UPP bawili się Studenci oraz Pracownicy Wydziału wraz z rodzinami. Organizatorzy przygotowali, jak co roku, wiele atrakcji, między innymi konkurs wspinania się na skrzynki, przejazd gatorem po Ogrodzie, ognisko z kiełbaskami, konkurs jazdy na mechanicznym byku, konkurs darta, koncerty i mnóstwo warsztatów i zabaw dla dzieci. Tradycją stało się już, że pogoda na Pikniku była "w kratkę", co jednak nie przeszkodziło gościom w zabawie.

Organizatorem pikniku był Samorząd Studencki Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UPP, Ogród Dendrologiczny WLTD UPP oraz Wydział Leśny i Technologii Drewna UPP.

Sponsorem wydarzenia był Dziekan Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UPP – prof. dr hab. Piotr Łakomy.

Pyszny poczęstunek przygotowała firma VIP Catering.

Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia.