VIII Sympozjum Zdrowotności Nasion 2018

Szanowni Państwo,

Drodzy Koledzy,

Uprzejmie informujemy, że w dniach 4-7 września 2018 roku w Poznaniu odbędzie się VIII Sympozjum Zdrowotności Nasion Międzynarodowego Związku Oceny Nasion (International Seed Testing Association, ISTA) oraz VI Międzynarodowa Konferencja Zdrowotności Nasion. Organizatorami spotkania są Komitet Zdrowotności Nasion ISTA (ISTA Seed Health Committee), Sekcja Patologii Nasion Polskiego Towarzystwa Fitopatologicznego oraz Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Mamy nadzieję że będzie ono wspaniałą okazją dla naukowców i specjalistów zajmujących się zdrowotnością nasion z uniwersytetów, instytutów badawczych, laboratoriów oceny nasion i przedsiębiorstw nasiennych do zaprezentowania naukowych osiągnięć i innowacyjnych rozwiązań technologicznych, wymiany doświadczeń oraz nawiązania współpracy.

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu i oczekujemy na spotkanie z Państwem w Poznaniu, mieście nauki, kultury, przemysłu i handlu, we wrześniu 2018 roku.

W imieniu organizatorów

Prof. dr hab. Małgorzata Mańka, czł. koresp. PAN