Kurs przygotowawczy dla kandydatów na studia magisterskie na kierunku Leśnictwo - IV edycja

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa Oddział w Poznaniu informuje, że organizuje w porozumieniu z Wydziałem Leśnym Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, kurs przygotowawczy do rozmowy kwalifikacyjnej dla kandydatów na studia magisterskie na kierunku Leśnictwo.

Kurs skierowany jest do osób chcących studiować na studiach drugiego stopnia (magisterskich), a posiadających ukończone studia pierwszego stopnia (inżynierskie, licencjackie) lub jednolite studia magisterskie z zakresu innego niż Leśnictwo.

Zajęcia będą odbywały się w soboty i niedziele, w formie zdalnej lub stacjonarnej,
we wrześniu 2021 roku.

Kurs obejmuje następujące bloki tematyczne: Hodowla Lasu, Użytkowanie lasu, Urządzanie lasu, Ochrona Lasu,  Zarządzanie.

Szczegółowe warunki i formularz zgłoszeniowy prześlemy bezpośrednio osobom zainteresowanym. Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia i zapytania (imię, nazwisko, miejsce pracy, wykształcenie, kontakt) prosimy kierować elektronicznie w terminie do 15 czerwca br. na adres email: agnieszka.kniola@up.poznan.pl Katedra Inżynierii Leśnej Wydział Leśny UPP tel. 600 603 340
Kierownikiem kursu jest prof. dr hab. Andrzej Czerniak, sekretarzem – mgr inż. Agnieszka Knioła.

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE