Kompleksowe zajęcia terenowe w Nadleśnictwie Kalisz

W dniu 6 grudnia studenci IV roku studiów stacjonarnych 1 stopnia mieli okazję wyjechać do Nadleśnictwa Kalisz na kompleksowe zajęcia terenowe. Pierwszym obiektem, który zostal pokazany studentom było Leśne Centrum Edukacyjne "Las Winiarski". Tego dnia Nadleśnictwo organizowało spotkanie mikołajkowe dla dzieci z pobliskich przedszkoli i szkół. Kolejnym punktem zajęc było obejrzenie obiektów inżynieryjnych, które zostały wybudowane w Nadleśnictwie w ramach ostatnio poczynionych inwestycji. Pod koniec zajęć uczestnicy zostali ugoszczeni w nowej siedzibie Nadlesnictwa, gdzie wysłuchali prezentacji dotyczącej inwestycji w postaci modernizacji budynku oraz dowiedzieli się z jakimi problemami boryka się Nadlesnictwo.

Zdjecia:
MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE