100-lecie działalności RDLP Poznań

W dniu 1 lutego 2020 roku w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza odbyły się obchody 100-lecia działalności Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Poznaniu. Przybyłych gości witali Dyrektorzy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Poznaniu: Dyrektor Pan Tomasz Markiewicz, Zastępca Dyrektora ds. Gospodarki Leśnej Pan Ireneusz Niemiec oraz Zastępca Dyrektora ds. Ekonomicznych Pan Jacek Kokociński.

Wśród licznych delegacji znalazł się Zarząd Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa Oddział Poznański z Przewodniczącym: Panem Tadeuszem Koniecznym, Wiceprzewodniczącymi: Panią Marią Szeląg i Panem Profesorem Andrzejem Czerniakiem Przewodniczącym Koła SITLiD przy Wydziale Leśnym UPP oraz Sekretarz Panią Adrianą Senger.

Przewodniczący Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa Oddział Poznański wręczył Dyrekcji Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Poznaniu list gratulacyjny z okazji 100-lecia działalności.

Wręczenie listu gratulacyjnego. Od lewej: T. Konieczny, I. Niemiec, M. Szeląg, T. Markiewicz, A. Czerniak, A. Senger, J. Kokociński.

Zdjecia:
MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE