en.png

Kurs przygotowawczy dla kandydatów na studia drugiego stopnia na kierunku Leśnictwo III edycja

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa Oddział w Poznaniu informuje, że organizuje w porozumieniu z Wydziałem Leśnym Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, kurs przygotowawczy dla kandydatów na studia drugiego stopnia na kierunku leśnictwo.

Kurs skierowany jest do osób chcących studiować na studiach drugiego stopnia (magisterskich), a posiadających ukończone studia pierwszego stopnia (inżynierskie, licencjackie) lub jednolite studia magisterskie z zakresu innego niż leśnictwo.

 

Podstawowe informacje:

Ogólnopolska Konferencja Naukowa - GISPRO 2020

W dniu 20 lutego 2020 roku na Wydziale Leśnym Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. "Wielkopowierzchniowa inwentaryzacja obszarów leśnych z zastosowaniem technologii multisensorycznej platformy lotniczej" organizowana przez Katedrę Inżynierii Leśnej WL UPP.

Kurs przygotowawczy na dla kandydatów na studia II stopnia - kierunek Leśnictwo

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa Oddział w Poznaniu organizuje w porozumieniu z Wydziałem Leśnym Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu kurs przygotowawczy dla kandydatów na studia drugiego stopnia na kierunku leśnictwo. Kurs skierowany jest do osób chcących studiować na studiach drugiego stopnia (magisterskich), a posiadających ukończone studia pierwszego stopnia (inżynierskie, licencjackie) z zakresu innego niż leśnictwo.

100-lecie działalności RDLP Poznań

W dniu 1 lutego 2020 roku w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza odbyły się obchody 100-lecia działalności Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Poznaniu. Przybyłych gości witali Dyrektorzy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Poznaniu: Dyrektor Pan Tomasz Markiewicz, Zastępca Dyrektora ds. Gospodarki Leśnej Pan Ireneusz Niemiec oraz Zastępca Dyrektora ds. Ekonomicznych Pan Jacek Kokociński.

Kompleksowe zajęcia terenowe w Nadleśnictwie Kalisz


W dniu 6 grudnia studenci IV roku studiów stacjonarnych 1 stopnia mieli okazję wyjechać do Nadleśnictwa Kalisz na kompleksowe zajęcia terenowe. Pierwszym obiektem, który zostal pokazany studentom było Leśne Centrum Edukacyjne "Las Winiarski". Tego dnia Nadleśnictwo organizowało spotkanie mikołajkowe dla dzieci z pobliskich przedszkoli i szkół. Kolejnym punktem zajęc było obejrzenie obiektów inżynieryjnych, które zostały wybudowane w Nadleśnictwie w ramach ostatnio poczynionych inwestycji.

Aktualności

Kurs przygotowawczy dla kandydatów
na studia drugiego stopnia
na kierunku Leśnictwo III edycja

 

Ogólnopolska Konferencja Naukowa GISPRO 2020

  Katedra Inżynierii Leśnej, Wydział Leśny
  Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  ul. Wojska Polskiego 71C, 60-625 Poznań

 

Subskrybuj Katedra Inżynierii Leśnej RSS