I. DZIAŁALNOŚĆ NAUKOWA

Prace badawcze:

1. „Liczebność i rozmieszczenie włochatki Aegolius funereus w obszarze Natura 2000 „Puszcza nad Gwdą”-praca własna realizowana w Instytucie Zoologii na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu (w trakcie realizacji);

Konferencje (uczestnictwo):

1. I Poznańska Konferencja Naukowo – Szkoleniowa: „Edukacja Przyrodniczo-Leśna – Spotkanie z przyrodą”, Poznań, 16-17.11.2012r.
  2. „Perspektywy zawodowe absolwentów Wydziału Leśnego” - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Poznań, 12.12.2012r.

Projekty:

1. Udział w projekcie „Zbuduj kompetencje i rozpocznij karierę! Program rozwoju dla Wydziału Leśnego” realizowanym w ramach Program Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

II. DZIAŁALNOŚĆ ORGANIZACYJNA

- aktywny członek Sekcji Ornitologicznej Koła Leśników (rok akademicki: 2011/2012; 2012/2013)

- uczestnik wyjazdu terenowego w ramach działalności w Sekcji Ornitologicznej we współpracy z Poznańską Grupą Lokalną OTOP i PTOP Salamandra „ Świnoujscie 2012”, 03-04.03.2012

- uczestnik wyjazdu terenowego w ramach działalności w Sekcji Ornitologicznej do Parku Narodowego

„Ujście Warty ”, październik 2012

Działalność w Zespole Trębaczy Myśliwskich „Venator”:

- członek Zespołu od roku akademickiego 2012/2013

- od roku akademickiego 2013/2014 kierownik do spraw organizacyjnych Zespołu Trębaczy Myśliwskich „Venator”

- budowa nowej witryny internetowej Zespołu (ukończenie listopad 2015)

- pozyskiwanie środków na działalność Zespołu w roku akademickim 2014/2015 oraz 2015/2016

- Członek komitetu organizacyjnego obchodów uroczystości 30-lecia Zespołu Trębaczy Myśliwskich „Venator”

Koordynowanie występów Zespołu i uczestnictwo w wielu uczelnianych uroczystościach oraz uroczystościach zaprzyjaźnionych organizacji, między innymi:

- 2013.04.09 Inauguracja XVI Festiwalu Nauki i Sztuki (członek Zespołu)

- 2013.11.29 koncert w Sali Polskiego Radia w ramach obchodów 90-lecia Polskiego Związku Łowieckiego w

Warszawie (członek Zespołu)

-2013.12.19 Koncert kolęd podczas Wigilii Polskiego Towarzystwa Leśnego (członek Zespołu);

- absolutorium Wydziału Leśnego, rok 2014 i 2015 (członek Zespołu i koordynator występu)

- Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego, rok 2014 i 2015 (członek Zespołu i koordynator występu)

- październik 2014 - Oprawa muzyczna uroczystości otwarcia wyremontowanego Kolegium Cieszkowskich (członek Zespołu i koordynator występu)

- Uroczystość nadania tytułu doktora honoris causa Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu prof. dr hab. Andrzejowi Jaworskiemu (członek Zespołu i koordynator występu)