I. DZIAŁALNOŚĆ NAUKOWA

- Współautor publikacji: Łukowski A., Adamska T., Wągrodzka O., Witkowski R., Załuska M., Całka P., Milczarek A., Banaszczak P. 2012. Ocena zagrożenia drzewostanów sosnowych (Pinus sp.) przez foliofagi zimujące w ściółce leśnej w Arboretum SGGW w Rogowie. Forestry letters 104: XX-XX.

- Aktywny działacz Koła Leśników, uczestnik obozów naukowych oraz konferencji.

II. DZIAŁALNOŚĆ ORGANIZACYJNA

- Organizacja serii zawodów z cyklu Uczelnianych Mistrzostw w Strzelectwie Sportowym.

- Członek Samorządu Studenckiego Wydziału Leśnego, od 2012 roku.

- Koordynator Zawodów Drwali w roku akademickim 2013/2014 oraz 2014/2015.

- Pomoc przy organizacji Zawodów Młodych Leśników, Pikniku Leśników, Balu Leśnika i wielu innych wydarzeń organizowanych przez Samorząd.

- Członek Rady Wydziału Leśnego od października 2014 roku.

- Członek Konwentu Studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu ( od lutego 2013), obecnie w głównym zarządzie na stanowisku sekretarza.

- Delegat na zjazdach PSSURu ( Porozumienia Samorządów Studenckich Uczelni Rolniczych).

- Współorganizator Campusu Studenckiego w Łazach – 2-7 września 2015.

- Prezes Sekcji Geomatycznej Koła Leśników od maja 2015.

III. OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE, ARTYSTYCZNE I INNE

- Powadzenie od października 2013 roku treningów Sekcji Strzeleckiej, która w roku akademickim 2014/2015 zdobyła podwójne Mistrzostwo Wielkopolski zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn drużynowo oraz indywidualnie.

- Indywidualne Mistrzostwo Wielkopolski w Strzelectwie sportowym w sezonie 2012/2013.

- III miejsce w II Mistrzostwach Polski Szkół Leśnych w Strzelectwie Pneumatycznym, Starościn 14.04.2012.

- II miejsce w zawodach o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, Kostomłoty 31.03.2012.

- Prowadzenie od pierwszego roku treningów przygotowujących studentów do startów w zawodach w trójboju siłowym oraz wyciskania sztangi leżąc. Zawodnicy osiągnęli wysokie miejsca na cyklicznych zawodach Akademickich Mistrzostw Wielkopolski. Ja sam trójbój trenuje od 2010 roku, niektóre z moich osiągnięć:

+ III miejsce w XXIV Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów do lat 20 w Trójboju Siłowym, Kielce 23-24 czerwca 2012,

+ II miejsce w XIV Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów do lat 18 w Trójboju Siłowym, Puławy 11-12 grudnia 2010,

+ III miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów do lat 20 w Trójboju Siłowym, Kielce 14-15 maja 2011,

+ II miejsce w otwartych Mistrzostwach Województwa o Puchar Gór Świętokrzyskich w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym, Kielce 8.10 2011.

- Wielokrotne podium w zawodach lekkoatletycznych Akademickich Mistrzostw Wielkopolski  w pchnięciu kulą i rzucie dyskiem.

- Podium drużynowe na  Akademickich Mistrzostwach Wielkopolski w sezonie 2013/2014 oraz 2014/2015 w ergometrze wioślarskim.