Wykaz publikacji pracowników Instytutu Melioracji, Kształtowania Środowiska i Geodezji

Wykaz publikacji w roku 1987

<< wróć do spisu

Prace opublikowane
  1. Holbertsma J., Przybyła Cz., Jacobs A.: "Evaluation of a dieliectric soil water content meater ‘’. Materiały Międzynarodowej Konferencji "Measurement of soil and plant water status". Utah State University 6-10. 07. 1987 USA.
  2. Kosturkiewicz A., Bykowski J., Miler A., Żeligowski Z.: "Metoda oceny efektywności ekonomicznej planowanych prac renowacyjnych urządzeń drenarskich". Roczniki AR w Poznaniu, CLXXXII- Melioracje z.7.
  3. Przybyła Cz.: Retention capacity of small lowland catchment". Materiały Międzynarodowego Sympozjum "Agrohydrology", Wageningen 29. 09.-1. 10. 1987. International Agricultural Centre (Holandia).
  4. Schefke R.: "Sterowanie nawodnieniami deszczownianymi". Roczniki AR w Poznaniu , CLXXXII – Melioracje z.7.
  5. Szafrański Cz.: "Spływy powierzchniowe i podpowierzchniowe w gospodarce wodnej meliorowanego terenu". Roczniki AR w Poznaniu CLXXXII z.7.
Referaty wygłoszone na konferencjach
  1. Kosturkiewicz A., Bykowski J.: Sprawność działania drenowań wykonywanych technologią bezrowkową w Regionie Wielkopolski. Seminarium KMRiL AR w Poznaniu 1987.12.03.
  2. Kosturkiewicz A., Miler A., Muratowa S.: Wstępne wyniki badań jakości wody na doprowadzalnikach i odprowadzalnikach wody ze stawów. X Szkoła Letnia w Lewinie Kłodzkim.IX.1987.
  3. Przybyła Cz.: Retention capacity of small lowland catchment. Materiały Międzynarodowego Sympozjum "Agrohydrology", 29. 09-1.10 1987 Wageningen, International Agricultural Centre (Holandia).

<< wróć do spisu

KATEDRA MELIORACJI,