Wykaz publikacji pracowników Instytutu Melioracji, Kształtowania Środowiska i Geodezji

Wykaz publikacji w roku 1982

<< wróć do spisu

Rozprawy opublikowane
  1. Kosturkiewicz A., Musiał W.: Wahania stanów wód w śródpolnych oczkach wodnych na terenach zdrenowanych. Prace Komisji Nauk Rolniczych i Komisji Nauk Leśnych PTPN ,Tom LIV, 1982.
Wygłoszone referaty i postery na konferencjach
  1. Schefke R.: Sterowanie nawodnieniami w oparciu o matematyczne modelowanie bilansu wody w glebie z zastosowaniem ETO. Referat wygłoszony na Seminarium Naukowym Wydziału Melioracji Wodnych AR w Poznaniu , 11. XII.1982r.
  2. Kosturkiewicz A., Miler A., Piechocki T., Przybyła Cz.: Wpływ lesistości na wielkość i czas trwania niżówek w małych ciekach na Pojezierzu Wielkopolskim. Poster na Seminarium Naukowym Wydziału Melioracji Wodnych AR w Poznaniu.11. XII. 1982r.
  3. Kosturkiewicz A., Musiał W., Stryjewski F.: Projekt wytycznych renowacji systemów drenarskich. Poster na Seminarium Naukowym Wydziału Melioracji Wodnych AR w Poznaniu .11. XII.1982r.
  4. Kosturkiewicz A., Szafański Cz.: Rola spływów powierzchniowych i podpowierzchniowych w bilansie wodnym zdrenowanych gleb. Poster na Seminarium Naukowym wydziału Melioracji Wodnych AR w Poznaniu, 11. XII. 1982r.
  5. Miler A.: Próba numerycznego prognozowania zmian zasobów wody w glebie. Poster na Seminarium Naukowym Wydziału Melioracji Wodnych AR w Poznaniu , 11.XII.1982r.

<< wróć do spisu

KATEDRA MELIORACJI,