CiachoNa stronie Instytutu Budownictwa i Geoinżynierii oraz na podstronach i stronach zależnych są wykorzystywane pliki cookies. Stosujemy je w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszych serwisów. Przeczytaj Politykę Cookies w UP w Poznaniu
Get Adobe Flash player
Jacek Mądrawski
St. wykładowca
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon:
61-8466406
Faks:
61-8466403
Dodatkowe informacje:

dr inż. Jacek Mądrawski,

Urodził się 10 grudnia 1967 roku w Czarnkowie. Absolwent Liceum Zawodowego w Krzyżu, które ukończył w 1986 r. W Październiku 1986 r. rozpoczął studia wyższe na Wydziale Melioracji Wodnych Akademii Rolniczej w Poznaniu. Studia te ukończył w maju 1991 otrzymując absolutorium, a w czerwcu tegoż roku obronił pracę dyplomową i zdał egzamin magisterski na Wydziale Melioracji i Inżynierii Środowiska Akademii Rolniczej w Poznaniu. Po ukończeniu studiów prowadził własną działalność w firmie budowlanej. Od 15 listopada 1993 zatrudniony w Katedrze Mechaniki Budowli i Budownictwa Rolniczego Akademii Rolniczej w Poznaniu na stanowisku asystenta. We wrześniu 1996 odbył podyplomowy kurs specjalistyczny mykologiczno- budowlany „Ochrona budynków przed korozją biologiczną” na Politechnice Wrocławskiej. Z dniem 1 października 2002 zatrudniony na stanowisku wykładowcy.

27 listopada 2003 roku obronił z wyróżnieniem rozprawę doktorską pt. „Utylizacja odpadów betonowych jako element racjonalnego kształtowania środowiska” uzyskując stopień naukowy doktora nauk rolniczych w zakresie kształtowania środowiska. Od 1 października 2004 zatrudniony na stanowisku adiunkta. W kadencji 2008- 2016 członek Rady Wydziału. Stycznia 2009 powołany przez Radę Wydziału na opiekuna Koła Naukowego Inżynierów Środowiska.

Przewodniczący Koła PZITB na Wydziale Melioracji I Inżynierii Środowiska, członek Komisji ds. Współpracy z Młodzieżą Szkół Technicznych przy Federacji Stowarzyszeń Naukowo Technicznych NOT w Poznaniu. Członek Komitetu Młodej Kadry PZITB Zarządu Głównego.

Koordynator projektu: Zamawianie kształcenia na kierunkach technicznych, matematycznych i przyrodniczych-pilotaż realizowanego w ramach specjalizacji Energooszczędne technologie w budownictwie. Autor 30 publikacji oraz współwykonawca ponad 30 ekspertyz.

Promotor 16 prac magisterskich oraz 21 prac inżynierskich. Prowadzi wykłady na kierunku inżynieria środowiska z przedmiotów: budownictwo ogólne, konstrukcje inżynierskie, informatyczne podstawy projektowania oraz na kierunku architektura krajobrazu: budownictwo ogrodowe i instalacje. Zainteresowania sportem a w szczególności siatkówka i żeglarstwo.