Jump to Navigation

Zaproszenie na spotkanie informacyjne dotyczące projektu pt. „Zbuduj kompetencje i rozpocznij karierę! Program rozwoju dla Wydziału Leśnego”

Szanowni studenci!

Zespół Projektowy wraz z Koordynatorem serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące projektu pt. „Zbuduj kompetencje i rozpocznij karierę! Program rozwoju dla Wydziału Leśnego” realizowanego na podstawie umowy o dofinansowanie projektu zawartej z NCBiR, w ramach Priorytetu IV, Działenie 4.1. Wzmocnienie i rozwój potencjału dydaktycznego uczelni oraz zwiększenie liczby absolwentów kierunków o kluczowym znaczeniu dla gospodarki opartej na wiedzy, Poddziałanie 4.1.1. Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Zaproszenie skierowane jest do studentów ostatniego semestru I stopnia studiów stacjonarnych oraz studentów dwóch ostatnich semestrów II stopnia studiów stacjonarnych,
a także dla studentów dwóch ostatnich semestrów I i II stopnia studiów niestacjonarnych Wydziału Leśnego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

W trakcie spotkania zostaną omówione:
•    główne założenia projektu,
•    korzyści wynikające z uczestnictwa w projekcie,
•    warunki uczestnictwa w projekcie,
•    oraz niezbędne wskazówki i rady przy wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych (rekrutacyjnych).

Spotkanie odbędzie się 4 listopada 2014 roku w sali wykładowej
Chemii Rolnej (ul. Wojska Polskiego 71f) o godzinie 18:30.

Serdecznie zapraszamy!
    Zespół Projektu