Jump to Navigation

Zakończenie pierwszej edycji zajęć z warsztatów kompetencji miękkich

Drodzy Uczestnicy!!!

W piątek 19 grudnia tego roku zakończyły się ostatnie zajęcia z edycji grudniowej, w której były realizowane spotkania z kompetencji miękkich. W grudniu odbywały się zajęcia z Autorozwoju, które prowadzone były przez trenera Michała Stolarczyka, Przedsiębiorczości - trenera Dorotę Krakowiak, Zarządzanie projektem - prowadzone przez dwóch trenerów: Joannę Waleriańczyk i Kamila Góreckiego.

Wszystkie spotkania były prowadzone na wysokim poziomie. Aspekty dotyczące programu warsztatu tj.: tematyka, zakres materiału, zdobycie nowej wiedzy na zajęciach oraz przydatność w dalszej karierze zawodowej zostały ocenione przez Uczestników na bardzo dobry bądź dobry. W ankiecie ewaluacyjnej Studenci wyrazili również swoją opinię na temat programu zajęć oraz samego szkolenia, tutaj również odpowiedzi były pozytywne.

Drodzy Studenci już teraz zapraszamy Was na kolejną edycję zajęć, która odbędzie się w styczniu i lutym. Rozpoczniemy nasze spotkania już od 9 stycznia 2015 roku!!!

W styczniu i lutym będą prowadzone zajęcia z kompetencji Analitycznych i Przedsiębiorczych, odbędą się również spotkania z Autorozwoju, Zarządzania projektem oraz Przywódca czy członek zespołu.

Poniżej kilka zdjęć z zakończonych zajęć:)

Zespół Projektu

Główne menu 2