Jump to Navigation

Zajęcia z Zarządzania projektem

Szanowni Państwo!

Osoby, które rekrutowały się na zajęcia z Zarządzania projektem wszystkie dostały się i mogą przyjść na jutrzejsze spotkanie, które prowadzi Kamil Górecki. Drodzy Państwo zajęcia będą trwały od godziny 8:00 do 15:00 od piątku do niedzieli czyli 13,14,15.02.2015r. Szkolenie odbywa się w sali 305/307, piętro 3, Kolegium Cieszkowskich.

Dziękujemy za zainteresowanie warsztatami.

Jeżeli się zakwalifikowałeś to potwierdź, że na pewno przyjdziesz na wybrane zajęcia!!!

Prosimy wysyłać potwierdzenie uczestnictwa w Projekcie na poszczególne zajęcia, na które zostaliście Państwo zakwalifikowani; informacje mailowe proszę wysyłać na pocztę: rozwojWL@up.poznan.plOsoby, które nie przyjdą na zajęcia z różnych losowych przyczyn i nie poinformują Organizatorów o swojej nieobecności tracą możliwość uczestnictwa w kursach.

Zespół Projektu

Główne menu 2