Jump to Navigation

Zajęcia dodatkowe z Pracodawcą - Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej Oddział w Brzegu

Szanowni Państwo.

Mamy zaszczyt poinformować Was, że zajęcia dodatkowe z Pracodawcą, z BULiGL Oddział w Brzegu odbędą się w środę (20.05.) w sali wykładowej Katedry Inżynierii Leśnej, Kolegium Cieszkowskich Stare, piętro 2, sala 203. Godzina rozpoczęcia spotkania to 8:00, a zakończenia 15:30 (w ten czas zostały wliczone przerwy). Zajęcia poprowadzi mgr inż. Łukasz Bloch, wieloletni pracownik BULiGL Oddział w Brzegu, osoba reprezentująca Dyrektora w wielu spotkaniach nie tylko ze studentami. Zostanie Państwu przedstawiony przekrój pracy w biurze, wykonywane zadania terenowe oraz wiele innych spraw. Więcej informacji można znaleźć w zakładce DOKUMENTY.

Gratulujemy wyboru!

Prosimy sprawdzić zakodowaną listę Uczestników czy zakwalifikowałeś się na zajęcia!!!

Jeżeli się zakwalifikowałeś to potwierdź, że na pewno przyjdziesz na wybrane spotkanie!!!

Prosimy wysyłać potwierdzenie uczestnictwa w Projekcie na zajęcia, na które zostaliście Państwo zakwalifikowani; informacje mailowe proszę wysyłać na pocztę: rozwojWL@up.poznan.pl.

Zespół Projektu

Główne menu 2