Jump to Navigation

Wyniki rekrutacji na kurs zawodowy Arborysta!!!

Drodzy Państwo.

Poniżej przedstawiamy listy osób, które zostały zakwalifikowane na kurs zawodowy Arborysta - pielęgnacja i usuwanie drzew z zastosowaniem technik alpinistycznych.

Prosimy sprawdzić zakodowane listy Uczestników czy zakwalifikowałeś się!!!

Jeżeli się zakwalifikowałeś to potwierdź, że na pewno przyjdziesz na wybrany przez siebie kurs!!!

Nie można przenosić się z gupy do grupy!!! Instruktor nie przeszkoli więcej niż 13 osób.

Prosimy wysyłać potwierdzenie uczestnictwa w Projekcie na grupę, do której zostaliście Państwo zakwalifikowani; informacje mailowe proszę wysyłać na pocztę: rozwojWL@up.poznan.pl. W przypadku braku potwierdzenia udziału osoby z listy rezerwowej będą zajmować miejsca osób zakwalifikowanych.

UWAGA!!! Prosimy wysyłać potwierdzenia uczestnictwa do godziny 18:00 (01.03.2015r.).

Kurs zawodowy Arborysta będzie przeprowadzony w dwóch grupach:

Grupa 1 rozpocznie kurs w poniedziałek (02.03.) i będzie realizowała zajęcia do poniedziałku (09.03.) - zajęcia ciągłe 8 dniowe.

Grupa 2 rozpocznie kurs w poniedziałek (02.03.) zajęciami teoretycznymi jednodniowymi, następnie kurs praktyczny będzie realizowany od wtorku (10.03.) do poniedziałku (16.03.) - zajęcia w dwóch zjazdach w sumie dają kurs 8 dniowy.

Specjalnie dla Państwa udało się zoorganizować zajęcia teoretyczne i praktyczne na terenie Poznania. Pierwsze zajęcia teoretyczne, które zaplanowaliśmy dla obydwu grup odbędą się w poniedziałek (02.03.) w sali konferencyjnej Domu Asystenta i Doktoranta "SADYBA" o godzinie 10:00.

Prosimy zabrać ze sobą ubranie przygotowane pod kątem zmiennej pogody (deszcz, śnieg itp.). Ważne, żeby zabrać ze sobą niekrępujące, a jednocześnie odpowiednie do pracy na zewnątrz ubranie, obuwie robocze (nie mogą być glany czy opinacze, ponieważ mają zbyt twardą i sztywną podeszwę, co by utrudniało poruszanie się po drzewie), okulary ochronne (plastikowe np. z Praktikera, czy innych sklepów zajmujących się budowlanką). Jest to odzież niezbędna do wzięcia udziału w kursie!!! Na pierwszym spotkaniu dowiecie się Państwo o wszystkich szczegółach związanych z ubraniem jakie musicie ze sobą zabrać.

Przypominam Państwu, że w przypadku kursu Arborysta otrzymujecie na własność do wykorzystania również po zakończonym szkoleniu: książki z kursu, specjalistyczny kask do pracy na wysokościach, linę oraz rękawice. Wykonawca zapowiedział, że weźmiecie Państwo udział w konkursie na najlepszego arboryste (zostały przewidziane nagrody). Pomimo odbywania zajęć na terenie Poznania wyżywienie zostało Państwu zagwarantowane!!!

Gratulujemy wszystkim Uczestnikom dostania się na kurs zawodowy.

Zespół Projektu

Główne menu 2