Jump to Navigation

Wizyty studyjne drogą do odbycia staży zawodowych

Szanowni Państwo.

W związku ze zbyt małą frekwencją i zainteresowaniem wizytami studyjnymi u Pracodawcy (wyjazdy 4-dniowe) oraz zajęć dodatkowych z Pracodawcami (zajęcia odbywające się na terenie Uczelni poprzez zaproszenie Pracodawcy), Zespół Projektu podjął decyzję o zmianie zapisu w regulaminie. Pragniemy Państwu przekazać, że chcąc odbyć staż zawodowy musicie wziąć udział w co najmniej jednym z wyżej wymienionych spotkań tj. udział w 4 dniowych wyjazdach lub zajęciach dodatkowych z Pracodawcą (jednodniowe lub kilkugodzinne). Przypominamy, że w wizytach studyjnych może wziąć udział max 15 osób, a w spotkaniach z Pracodawcą 10 osób.

W trosce o Państwa rozwój kompetencji zawodowych i interpersonalnych, chcemy Wam zaproponować jak najwięcej spotkań z Pracodawcami. Poznanie wielu ważnych osób rodzi nowe kontakty, zwłaszcza w relacji absolwent-pracodawca.

Prosimy Państwa o zgłaszanie się na wszystkie zajęcia i wizyty, miejsc jest jeszcze wiele na każde ze spotkań z wyjątkiem RDLP Gdańsk.

Pragniemy poinformować, że możecie Państwo wziąć udział w dwóch wyjazdach, mamy na myśli do RDLP Szczecinek oraz do innego z 9 zaproponowanych przez nas. Program każdego z wyjazdów znajdziecie Państwo w zakładce "Dokumenty".

Ważna jest tu również przychylność Władz Dziekańskich: Prodziekan prof. dr hab. Andrzej Czerniak zobowiązał się usprawiedliwiać Państwa nieobecności, a Dziekan prof. dr hab. Piotr Łakomy, że porozmawia ze wszystkimi pracownikami w celu niekomplikowania Państwu możliwości odbycia wyjazdu studyjnego.

Zespół Projektu

Główne menu 2