Jump to Navigation

UWAGA!!! "Zmiana terminu odbywania kursu zawodowego AutoCAD" UWAGA!!!

Szanowni Państwo!

Otrzymaliśmy od firmy, która wykonuje zlecenie, dotyczące realizacji kursu zawodowego AutoCAD informację o przesunięciu terminu odbycia szkolenia dla grupy B oraz godzin dla obu grup.

Otóż grupa B odbędzie zajęcia w środę (22.04 br.) i czwartek (23.04 br.) oraz poniedziałek (27.04 br.) i wtorek (28.04 br.).

Grupa A odbywa zajęcia bez zmian czyli od poniedziałku 20.04 do czwartku 23.04.

Godziny realizacji zajęć również uległy zmianie, szkolenie w każdy dzień kursu rozpoczyna się o godzinie 8:30 i będzie trwało do 16:00.

Przepraszamy za zamieszanie. Decyzja ta nie jest zależna od Nas!

Drodzy Państwo prosimy w poniedziałek lub wtorek między godziną 8 a 16 o podejście do pokoju 214 Kolegium Cieszkowskich przedstawicieli grup A i B w celu uzyskania usprawiedliwienia z dni, w których będziecie Państwo na kursie. Ważne jest, aby poinformować wcześniej prowadzących o nieobecnościach. Jeżeli macie Państwo kolokwium lub inną formę zaliczenia w tym czasie, musicie napisać je w innym terminie uzgodnionym odpowiednio wcześniej z prowadzącym.

Przedstawiciele grup otrzymają informację o Uczestnikach kursu w celu powiadomienia wszystkich o zmianach.

Zespół Projektu

Główne menu 2