Jump to Navigation

Spotkanie informacyjne dotyczące projektu pt. „Zbuduj kompetencje i rozpocznij karierę! Program rozwoju dla Wydziału Leśnego”

Program rozwoju dla Wydziału Leśnego”

4 listopada 2014 roku w sali wykładowej Chemii Rolnej przy ul. Wojska Polskiego 71f o godzinie 18:30 odbyło się spotkanie ze studentami ostatnich lat studiów inżynierskich i magisterskich kierunku leśnictwo na Wydziale Leśnym UP w Poznaniu. Spotkanie miało charakter informacyjny i miało na celu zapoznanie studentów z Projektem pt.: „Zbuduj kompetencje i rozpocznij karierę! Program rozwoju dla Wydziału Leśnego” realizowanym w ramach Priorytetu IV, Działanie 4.1. Wzmocnienie i rozwój potencjału dydaktycznego uczelni oraz zwiększenie liczby absolwentów kierunków o kluczowym znaczeniu dla gospodarki opartej na wiedzy, Poddziałanie 4.1.1. Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni, współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Spotkanie zorganizował Zespół Projektowy wraz z Panią Karoliną Salis-Maciejewską – autorką niniejszego Projektu.

Licznie przybyli na spotkanie studenci (blisko 140 osób!!!) mogli dowiedzieć się przede wszystkim, do kogo skierowany jest niniejszy Projekt, jakie formy wsparcia oferuje i co należy zrobić, aby do wyżej wymienionego przedsięwzięcia przystąpić. Ponadto w trakcie spotkania zostały omówione główne założenia Projektu, warunki uczestnictwa w Projekcie, korzyści i obowiązki jego uczestników, oraz niezbędne wskazówki i rady przy wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych (rekrutacyjnych).

Realizacja zadań zaplanowanych w Projekcie rusza od połowy listopada 2014 roku, ale już dziś zapraszamy do odwiedzania strony internetowej Projektu: www.up.poznan.pl/zbudujkompetencje

Zespół Projektu

Główne menu 2