Jump to Navigation

REKRUTACJA NA KURSY ZAWODOWE JUŻ RUSZYŁA

Szanowni Państwo!!!

RUSZA REKRUTACJA NA KURSY ZAWODOWE

drwal-pilarz, brakarz, arborysta, AutoCAD oraz język angielski

Formularz rekrutacyjny nr 3 już działa i można się rekrutować! Proszę pamiętać, żeby uważnie czytać i wypełniać wymagane pola. Od właściwego wypełnienia formularza zależy czy przejdziecie Państwo do dalszego etapu rekrutacji (ważne, żeby właściwie wypełnić pole z mailem!!!). Podczas uzupełniania formularza rekrutacyjnego Proszę podawać prawdziwe dane. Za składanie fałszywych danych zostaniecie Państwo skreśleni z listy uczestników projektu.

UWAGA Terminy rekrutacji!!!

1. Termin rekrutacji na kursy zawodowe drwal-pilarz i brakarz upływa we wtorek (24.02.) o godzinie 18:00, po tym czasie nie przyjmujemy zgłoszeń.
  2. Na kurs arborystyczny można się rekrutować do soboty (28.02.), do godziny 10:00, po tym czasie nie przyjmujemy zgłoszeń.
  3. Na kurs AutoCAD oraz język angielski przyjmujemy zgłoszenia do niedzieli (08.03.), do godziny 18:00.

UWAGA Warunki uczestnictwa w kursach oraz kryterium oceny!!!

Do rekrutacji mogą podejść osoby, które ukończyły dwa zajęcia z kompetencji miękkich lub jeden kurs a drugi planują skończyć w marcu (po ukończeniu kursu z kompetencji miękkich otrzymacie Państwo certyfikat ukończenia kursu zawodowego, jeżeli ktoś z Państwa nie ukończy drugiego kursu z kompetencji miękkich będzie musiał zapłacić za kurs zawodowy). Do kryterium oceny, decydującym o dostaniu się na dany kurs zawodowy, będzie brana pod uwagę średnia ocen z ostatniego semestru oraz osiągniecia, które zostały zrealizowane na Wydziale Leśnym lub jednostkach pokrewnych.

UWAGA Informacje!!!

W zakładce dokumenty podajemy Państwu program kursów: drwal-pilarz, brakarz i arborysta. Programy, miejsce oraz przybliżony termin szkoleń pozostałych kursów zostaną podane w środę.

UWAGA Realizacja kursów!!!

W przyszłym tygodniu rozpoczną się dwa kursy zawodowe drwal-pilarz i brakarz, które odbędą się w Porażynie na terenie Nadleśnictwa Grodzisk. Zostaniecie Państwo zakwaterowani w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym w Porażynie, tam również będą się odbywały zajęcia teoretyczne (sala konferencyjna). Zajęcia praktyczne będą realizowane na terenie Nadleśnictwa Grodzisk.

1. Drwal-pilarz rozpocznie się w piątek (27.02.) i będzie trwał do niedzieli (08.03.) – wyjazd ciągły, 10-dniowy. Odjazd autokarem z parkingu Kolegium Maximum o godz. 7:00, powrót autokarem w godzinach popołudniowych. Prosimy zabrać ze sobą ubranie przygotowane pod kątem zmiennej pogody (deszcz, śnieg itp.). Ważne, żeby zabrać ze sobą odzież roboczą oraz buty przemysłowe (odzież niezbędna do wzięcia udziału w kursie!!!).
  2. Brakarz będzie realizowany w dwóch zjazdach: zacznie się w piątek (27.02.) i będzie trwał do niedzieli (01.03.) oraz od niedzieli (08.03.) do środy (11.03.) – wyjazd w sumie trwa 7 dni. Odjazd autokarem z parkingu Kolegium Maximum o godz. 7:00, powrót autokarem w godzinach popołudniowych. Prosimy zabrać ze sobą ubranie przygotowane pod kątem zmiennej pogody (deszcz, śnieg itp.).

UWAGA Ważna informacja

Obecność na zajęciach nie gwarantuje zdobycia certyfikatu, aby go zdobyć należy sumiennie uczestniczyć w kursach i otrzymać pozytywny wynik z egzaminu teoretycznego oraz praktycznego.

Wszystkie kursy, zakwaterowanie, wyżywienie oraz dojazd jest darmowy!!!

ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO REKRUTACJI!!!

Zespół Projektu

Główne menu 2