Jump to Navigation

Pierwsze zajęcia z Zarządzania projektem już za nami!!!

Pierwsze zajęcia dla Grupy2.1W z Zarządzania projektem prowadzone w niedzielę 7 grudnia przez trenera Kamila Góreckiego już za nami. Kolejne spotkania odbędą się w sobotę 13 grudnia i niedzielę 14 grudnia.

Pomimo, że Uczestnicy Projektu odbywali zajęcia w niedzielę i trwały 7 godzin zegarowych, to większość opinii studentów była pozytywna i stwierdzili, że spotkanie minęło im szybko, sprawnie i przy okazji poznali wiele ciekawych tematów, które mogą później wykorzystać w życiu. Wykonywali zadania pracując w małych grupach tworząc w ten sposób niewielki zespół projektowy, zadawali pytania i czynnie uczestniczyli w dyskusji.

Jeżeli chcesz bliżej poznać czego jeszcze się nauczyli Wasi koledzy i koleżanki oraz jakie tematy jeszcze przed nimi czekają, to już w styczniu 2015 roku będą wyznaczone kolejne terminy zajęć!

Dziękujemy za zainteresowanie warsztatem.

A poniżej prezentujemy kilka zdjęć z realizacji szkolenia.

Zespół Projektu

Główne menu 2