Jump to Navigation

Ostatnie zajęcia z Zarządzania Projektem

Drodzy Państwo bardzo dziękujemy za duże zainteresowanie zajęciami z warsztatów kompetencji interpersonalnych. Zarządzanie projektem prowadzone przez trenera Kamila Góreckiego według ankiet wypełnionych przez Państwa było na najwyższym poziomie, a sam trener był bardzo dobrze przygotowany na każde spotkanie. Pan Kamil prowadził zajęcia wykorzystując nie tylko metody podawcze, ale również metody aktywizujące studentów do samodzielnego myślenia i działania w grupie. Studenci byli dzieleni na zespoły, w ramach, których był wybierany lider. Na samym końcu każda z grup prezentowała swój projekt.

Wielu z Uczestników stwierdziło, że odbyte przez nich zajęcia z Zarządzania projektem na pewno pomogą im w przyszłości podczas pracy w zespole czy pozyskiwaniu oraz prowadzeniu projektów unijnych.

Zapraszamy do dalszego udziału w Projekcie pt.: "Zbuduj kompetencje i rozpocznij karierę zawodową! Program rozwoju dla Wydziału Leśnego".

Zespół Projektu

Główne menu 2