Jump to Navigation

Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia z kursu zawodowego AutoCAD!!!

Drodzy Państwo.

Poniżej publikujemy listę osób, którzy zakwalifikowali się na zajęcia z kursu zawodowego AutoCAD. Lista rankingowa została sporządzona na podstawie Państwa średniej oraz aktywności dla Wydziału Leśnego.

Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy ćwiczeniowe: Grupa A i Grupa B. Niestety coraz trudniej jest dobrać terminy realizacji spotkań ze względu na Państwa udział w innych zajęciach ujętych w Projekcie oraz zajęć wynikających z planu studiów, dlatego razem z wykonawcą podjęliśmy decyzję o szybkim i sprawnym przeprowadzeniu szkolenia. Spotkania odbędą się dla dwóch grup jednocześnie i będą realizowane ciągiem, rozpoczynając w poniedziałek 20 kwietnia, poprzez wtorek (21.04), środa (22.04) i kończąc w czwartek 23 kwietnia. Zajęcia będą realizowane w godzinach od 14:00 do 21:30. Zajęcia będą trwały siedem i pół godziny zegarowej, a cały kurs łącznie 40 godzin szkoleniowych. Całe szkolenie z AutoCAD-u będzie trwało cztery spotkania.

Program kursu został przedstawiony w zakładce dokumenty.

Miejsce, w którym będą się odbywały zajęcia to: ul. Głogowska 31/33 (za Dworcem Zachodnim PKP w kierunku pętli tramwajowej Górczyn) w Poznaniu.

Prosimy sprawdzić zakodowaną listę Uczestników czy zakwalifikowałeś się na zajęcia!!!

Jeżeli się zakwalifikowałeś to potwierdź, że na pewno przyjdziesz na wybrane zajęcia!!!

Prosimy wysyłać potwierdzenie uczestnictwa w Projekcie; informacje mailowe proszę wysyłać na pocztę: rozwojWL@up.poznan.plOsoby, które nie przyjdą na szkolenie z różnych losowych przyczyn zobowiązane są do poinformowania Organizatora, najpóźniej 2 dni przed rozpoczęciem zajęć.

Gratulujemy wyboru i zakwalifikowania się na kurs!!!

Zespół Projektu

Główne menu 2