Jump to Navigation

Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia z języka angielskiego English in Forestry

Drodzy Państwo.

Poniżej publikujemy listę osób, którzy zakwalifikowali się na zajęcia z języka angielskiego pt.: "English in Forestry". Lista rankingowa została sporządzona na podstawie Państwa średniej oraz aktywności dla Wydziału Leśnego, a także prawidłowo wypełnionego testu wstępnego.

Test, który został przez Państwa rozwiązany pozwolił nam stworzyć cztery grupy ćwiczeniowe (listy z przydziałem do grup pojawią się na stronie przed każdymi zajęciami).

Ze względu na Państwa plan zajęć musieliśmy zdecydować się na przeprowadzenie szkolenia w piątek oraz sobotę. Spotkania w piątek będą realizowane w godzinach od 9:00 do 15:00, a w sobotę od 12:30 do 18:30. Zajęcia będą trwały sześć godzin zegarowych, a cały kurs łącznie 45 godzin szkoleniowych. Całe szkolenie z języka angielskiego English in forestry będzie trwało sześć spotkań (trzy weekendy).

Miejsce, w którym będą się odbywały zajęcia to: ul. J.H. Dąbrowskiego 7/5 (obok Teatru Nowego) w Poznaniu.

Gratulujemy wyboru i zakwalifikowania się na kurs!!!

Zespół Projektu

Główne menu 2