Jump to Navigation

Lista osób zakwalifikowanych na ostatnie zajęcia z kompetencji miękkich

Drodzy Państwo!

Zajęcia te są ważne dla Państwa z dwóch względów: pierwszy to taki, że jest to ostatnie szkolenie, a drugi, że wszystkie osoby z listy muszą się stawić na spotkaniu w przeciwnym razie nie będą mogły brać udziału w dalszej części Projektu. Niektóre osoby z listy nie mają skończonych dwóch warsztatów, a wzięły udział w kursach zawodowych; brak odbycia dwóch kursów, może się skończyć zapłaceniem za kurs.

Poniżej znajduje się lista osób zakwalifikowanych na zajęcia z Przedsiębiorczości dla Grupy1.4W. Warsztaty odbędą się 10, 11 i 12.04.2015 roku. Prowadzący grupę to trener Dorota Krakowiak.

Miejsce, w którym odbędą się zajęcia z Przedsiębiorczości to Zakład Techniki Hodowli Lasu (Katedra Hodowli Lasu), ul. Wojska Polskiego 71A, s. ćwiczeniowa (piątek i sobota). Miejsce niedzielnego szkolenia zostanie podane w późniejszym terminie.

Zajęcia trwają od godziny 8:00 do godziny 15:00 w piątek i niedzielę, a w sobotę od 8:00 do 14:00.

Dziękujemy za zainteresowanie warsztatami.

Prosimy sprawdzić zakodowaną listę Uczestników czy zakwalifikowałeś się na zajęcia!!!

Jeżeli się zakwalifikowałeś to potwierdź, że na pewno przyjdziesz na wybrane zajęcia!!!

Prosimy wysyłać potwierdzenie uczestnictwa w Projekcie na zajęcia, na które zostaliście Państwo zakwalifikowani; informacje mailowe proszę wysyłać na pocztę: rozwojWL@up.poznan.plOsoby, które nie przyjdą na zajęcia z różnych losowych przyczyn i nie poinformują Organizatorów o swojej nieobecności tracą możliwość uczestnictwa w kursach.

Na potwierdzenie czekamy do 09.04.2015r. do godziny 10:00.

Zespół Projektu

Główne menu 2