Jump to Navigation

Kolejny chętny Pracodawca do przyjęcia Studentów na dwumiesięczny staż

Drodzy Państwo.

Firma Forest Consulting Center sp. z o.o. Leśne Centrum Kształcenia Ustawicznego z siedzibą na ul. Dąbrowskiego 75/56, 60-523 Poznań zaprasza Państwa na dwumiesięczny staż. Pan Jacek Rutkowski oferuje dwa miejsca stażowe. Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę profilu firmy:

Forest Consulting Center – Leśne Centrum Kształcenia Ustawicznego – firma od ponad dekady zajmującą się szkoleniami i doradztwem w sektorze leśno-drzewnym. Szkolenia realizowane są dla przedstawicieli służby leśnej, sektora usług leśnych oraz sektora drzewnego. Ponadto zajmuje się pomocą w pozyskiwaniu dotacji zewnętrznych (środki unijne, dotacje z ZUSu, etc.).

Firma posiada status Centrum Kształcenia Ustawicznego oraz Niepublicznej Jednostki Oświaty. Tym samym podlega nadzorowi pedagogicznemu z ramienia Ministerstwa Edukacji Narodowej sprawowanemu przez Kuratorium Oświaty. Wydaje legalne zaświadczenia potwierdzające uzyskanie kwalifikacji zawodowych.

Forest CC może pochwalić się zrealizowaniem kilku cyklów szkoleń dla Regionalnych Dyrekcji Lasów Państwowych, Nadleśnictw oraz licznych Zakładów Usług Leśnych potwierdzonych referencjami. Łączna liczba przeszkolonych przedstawicieli przedsiębiorstw przekroczyła 3000, natomiast Służby leśnej ponad 1000 osób. W realizacji szkoleń Forest CC często korzysta z funduszy europejskich oraz na stałe współpracuje z urzędami pracy.

Forest Consulting Center specjalizuje się w profesjonalnych i pełnowymiarowych kursach operatorów harwestera i forwardera, wykorzystując m.in. najnowocześniejszy w Polsce symulator komputerowy maszyn wielooperacyjnych, który jest własnością FCC. Szczegóły na stronie www.forestcc.pl

Kontakt do osoby przyjmującej na staż:

Jacek Rutkowski

tel. 690-800-290