Jump to Navigation

Informacje na temat kursu języka angielskiego

Studencie przeczytaj!!!

Drodzy Państwo chcieliśmy poinformować, że wszystkie osoby, które zgłosiły chęć udziału w kursach języka angielskiego proszone są o wypełnienie krótkiego testu. Test ten pozwoli stworzyć 4 grupy o różnym stopniu zaawansowania znajomości języka angielskiego. Chcemy dać możliwość każdej osobie uczestnictwa w zajęciach, stąd pomysł na test oraz podział na grupy. Link przekierowujący na stronę internetową firmy prowadzącej kurs z testem to: http://www.openschool.pl/zapisy,4,10,0 Prosimy o staranne i dokładne wypełnienie danych osobowych.

Testy należy wypełnić do piątku (13.03.2015r.), do godziny 16:00.

Ze względu na fakt, że test prowadzony jest przez firmę zewnętrzną zalecamy wykonać Print Screen swojego testu i zapisać go na komputerze. Prosimy również, aby po odpowiedzeniu na pytania wysłać do nas maila z informacją, że test został wypełniony. Mail Projektu: rozwojWL@up.poznan.pl

Wypełnienie testu nie jest równoznaczne z dostaniem się na kurs.

Dalsze informacje na temat zajęć zostaną podane jeszcze w tym tygodniu.

Zachęcamy do skorzystania z kursu specjalistycznego języka zawodowego "English in Forestry".

Zespół Projektu

Główne menu 2