Jump to Navigation

Godzina i miejsce odbycia zajęć z Zarządzania projektem, prowadzonych przez Panią Joannę Waleriańczyk

Drodzy Studenci!

Pierwsze zajęcia z Zarządzania projektem dla Uczestników z Grupy2.1T, odbędą się 12 grudnia 2014 roku (piątek). Kolejne spotkanie będzie realizowane 17 grudnia 2014 roku (środa) oraz 19 grudnia (piątek). Trener prowadzący zajęcia to Joanna Waleriańczyk. Zajęcia będą trwały od godziny 8:00 do 15:00. Poniżej znajduje się lista osób zakwalifikowanych na zajęcia, osoby z listy rezerwowej będą miały prawo pierwszeństwa odbycia zajęć wyznaczonych w kolejnych terminach.

Miejsce realizacji zajęć w dniu 12 grudnia i 19 grudnia to sala ćwiczeniowa w Collegium Maximum na pierwszym piętrze w sali 159.

UWAGA!!! Miejsce odbycia zajęć w dniu 17 grudnia (środa) to sala ćwiczeniowa w Katedrze Urządzania Lasu, Zakład Dendrometrii i Produkcyjności Lasu, Cieszkowskich Stare, piętro III, sala 307, ul. Wojska Polskiego 71C, 60-625 Poznań. W tym terminie zajęcia będą trwały od godziny 8:00 do 15:00.

W celu sporządzania notatek prosimy zabrać ze sobą kartki A4 i coś do pisania.

Dziękujemy za zainteresowanie warsztatem.

Prosimy sprawdzić zakodowaną listę Uczestników czy zakwalifikowałeś się na zajęcia!!!

Zespół Projektu

Główne menu 2