Jump to Navigation

Fotorelacja z kursu zawodowego Drwal-pilarz

Poniżej przedstawiamy fotorelację jednego z pięciu kursów zawodowych

Szkolenie Drwal-pilarz trwało dokładnie 10 dni i zakończyło się w niedzielę. Wszyscy studenci mimo nieciekawej pogody codziennie rano stawiali się na powierzchni zrębowej i chętnie brali udział w zajęciach. Pierwsze dni zostały przeznaczone na zajęcia teoretyczne, kolejne to spotkania w lesie z pilarką. Ostatnie godziny kursu przeznaczono na egzaminy.

Zdaniem Uczestników kursu zakwaterowanie oraz posiłki były na bardzo wysokim poziomie, firma wykonująca zlecenie nie tylko pozytywnie zaskoczyła pod względem wyboru miejsca realizacji szkolenia, ale również jakości przeprowadzenia zajęć.

Chcieliśmy podziękować Uczestnikom Projektu za aktywny udział w kursie drwal-pilarz i pogratulować zdobycia certyfiaktów.

Zespół Projektu

Główne menu 2