Jump to Navigation

Fotorelacja z kursu zawodowego Brakarz

Drodzy Państwo poniżej przedstawiamy fotorelację z zakończonego kursu zawodowego

Szkolenie Brakarz trwało 7 dni i było realizowane w dwóch weekendowych zjazdach. Studenci odbywali zajęcia teoretyczne na terenie Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego w Porażynie, z kolei zajęcia praktyczne były prowadzone przez instruktorów praktyków na terenie Nadleśnictwa Grodzisk.

Uczestnicy wspominali o codziennej nauce oraz porannych testach sprawdzających ich zdobytą wiedzę z poprzedniego dnia. Mimo, że kurs był wymagający to pomógł sprostać w zaliczeniu egzaminu teoretycznego i praktycznego. Wszystkie 30 osób zdało!

W ostatnich tygodniach marca dzięki zaoszczędzonym środkom odbył się drugi kurs zawodowy Brakarz. Szkolenie odbywało się w tym samym miejscu i na takich samych warunkach. Wówczas zaświadczenie o ukończeniu szkolenia otrzymało 15 osób.

Gratulujemy wszystkim Uczestnikom.

Zespół Projektu