Jump to Navigation

Fotorelacja z I, II i III edycji konkursu pt.: "Mój pomysł na własny biznes"

Drodzy Państwo poniżej mamy zaszczyt przedstawić wyniki dotychczasowych trzech edycji konkursu pt.: "Mój pomysł na własny biznes". Oprócz listy zwycięzców dołączamy fotorelację z przeprowadzonych konkursów.

Łącznie w zmaganiach brało udział 9 studentów, którzy walczyli o pierwsze miejsce. Skład komisji egzaminacyjnej to: wieloletni praktyk i trener Pani Dorota Krakowiak (przewodnicząca komisji) oraz Dyrektor Centrum Innowacji i Transferu Technologii UP w Poznaniu Pan Jacek Wawrzynowicz.

Każdy z Uczestników konkursu miał za zadanie przygotować swój biznesplan w wersji zwartej, papierowej oraz przedstawić prezentację o swoim pomyśle przed Komisją. Wystąpienie zajmowało blisko godzinę czasu. Komisja nie tylko biernie słuchała studenta, ale aktywnie włączała się w dyskusje dotyczącą pomysłu. Rozmowa opierała się na zasadzie zanalizowania w jakim stopniu biznesplan znajdzie swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości i czy na prawdę zostanie zrealizowany.

Każdy Uczestnik konkursu z dużym zaangażowaniem przedstawił swój pomysł, były to dobrze przemyślane plany mające na celu stworzenie większego lub mniejszego przedsiębiorstwa. Wszystkie pomysły były nowatorskie i oryginalne. Uczestnikom w odpowiednim kreowaniu i doszlifowaniu biznesplanu w bardzo dużym stopniu pomogły zajęcia z kompetencji Przedsiębiorczych.

Poniżej przedstawiamy Państwu listę zwycięzców oraz fotorelację z trzech edycji konkursu:

I edycja konkursu pt.: "Mój pomysł na własny biznesplan":

1. Marcin Miller - nagroda 2500zł na realizację bonu szkoleniowego.

2. Tomasz Biela - nagroda 1200zł na realizację bonu szkoleniowego.

II edycja konkursu pt.: "Mój pomysł na własny biznesplan":

1. Maciej Bienias - nagroda 2500zł na realizację bonu szkoleniowego.

2. Krzysztof Spochacz - nagroda 750zł na realizację bonu szkoleniowego.

3. Janusz Mateja - 450zł na zakup książek lub płyt CD do nauki języka obcego.

4. Sylwia Muzolf - nagroda książkowa.

III edycja konkursu pt.: "Mój pomysł na własny biznesplan":

1. Kamil Bednarek - nagroda 2500zł na realizację bonu szkoleniowego.

2. Jakub Sokołowski - nagroda 750zł na realizację bonu szkoleniowego.

3. Tobiasz Kędzierski - 450zł na zakup książek lub płyt CD do nauki języka obcego.

Termin realizacji nagród został wyznaczony do 30 czerwca 2015 roku, po tym czasie nagroda przepada.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i zachęcamy innych do wzięcia udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Zespół Projektu

Główne menu 2