Jump to Navigation

Druga edycja kursu zawodowego BRAKARZ!!!

Szanowni Państwo!!!

RUSZA DRUGA EDYCJA - KURSY ZAWODOWE BRAKARZ

Chcieliśmy Państwa poinformać, że ze względu na duże zainteresowanie kursem zawodowym Brakarz stworzyliśmy jeszcze jedną grupę (15-osobową), która będzie mogła wziąć udział w ww. szkoleniu.

UWAGA Warunki uczestnictwa w kursach oraz kryterium oceny!!!

Do rekrutacji mogą podejść osoby, które ukończyły dwa zajęcia z kompetencji miękkich lub jeden kurs a drugi planują skończyć w marcu (po ukończeniu kursu z kompetencji miękkich otrzymacie Państwo certyfikat ukończenia kursu zawodowego, jeżeli ktoś z Państwa nie ukończy drugiego kursu z kompetencji miękkich będzie musiał zapłacić za kurs zawodowy). Do kryterium oceny, decydującym o dostaniu się na kurs zawodowy, będzie brana pod uwagę średnia ocen z ostatniego semestru oraz osiągniecia, które zostały zrealizowane na Wydziale Leśnym lub jednostkach pokrewnych.

UWAGA Informacje!!!

W zakładce dokumenty podajemy Państwu program kursu: brakarz.

UWAGA Realizacja kursu!!!

W przyszłym tygodniu rozpocznie się kurs zawodowy brakarz, który odbędzie się w Porażynie na terenie Nadleśnictwa Grodzisk. Zostaniecie Państwo zakwaterowani w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym w Porażynie, tam również będą się odbywały zajęcia teoretyczne (sala konferencyjna). Zajęcia praktyczne będą realizowane na terenie Nadleśnictwa Grodzisk.

1. Brakarz będzie realizowany w terminie: od poniedziałku (16.03.) i będzie trwał do niedzieli (22.03.) – wyjazd trwa 7 dni. Odjazd autokarem z parkingu Kolegium Maximum o godz. 7:00, powrót autokarem w godzinach popołudniowych. Prosimy zabrać ze sobą ubranie przygotowane pod kątem zmiennej pogody (deszcz, słońce itp.).

UWAGA Ważna informacja

Obecność na zajęciach nie gwarantuje zdobycia certyfikatu, aby go zdobyć należy sumiennie uczestniczyć w kursach i otrzymać pozytywny wynik z egzaminu teoretycznego oraz praktycznego.

Poniżej przedstawiamy listę osób, które zostały zakwalifikowane na kursy zawodowe.

UWAGA Prosimy sprawdzić zakodowaną listę Uczestników czy zakwalifikowałeś się!!!

Jeżeli się zakwalifikowałeś to potwierdź, że na pewno przyjdziesz na kurs!!!

Prosimy wysyłać potwierdzenie uczestnictwa w Projekcie na kurs, na który zostaliście Państwo zakwalifikowani; informacje mailowe proszę wysyłać na pocztę: rozwojWL@up.poznan.pl. W przypadku braku potwierdzenia udziału osoby z listy rezerwowej będą zajmować miejsca osób zakwalifikowanych.

UWAGA!!! Prosimy wysyłać potwierdzenia uczestnictwa do godziny 16:00 (13.03.2015r.).

Kurs, zakwaterowanie, wyżywienie oraz dojazd jest darmowy!!!

GRATULACJE!!!

Zespół Projektu