Jump to Navigation

Druga edycja konkursu pomysłów biznesowych już ruszyła!

W związku z zakończeniem 22 lutego 2015 roku drugiej, weekendowej edycji warsztatów z przedsiębiorczości ogłaszamy 2 edycję konkursu na najlepsze pomysły biznesowe pn.

„MÓJ POMYSŁ NA WŁASNY BIZNES”

Konkurs skierowany jest do osób indywidualnych-studentów kierunku Leśnictwo na Wydziale Leśnym, którzy ukończyli drugą edycję warsztatów z zakresu przedsiębiorczości prowadzonych przez panią trener – Dorotę Krakowiak w ramach projektu pn. „Zbuduj kompetencje i rozpocznij karierę! Program rozwoju dla Wydziału Leśnego”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Konkurs przebiega w dwóch etapach:

1. Złożenie do Biura Projektu samodzielnie przygotowanego Planu Biznesu w formie papierowej, szczegółowo opisującego zaplanowane przedsięwzięcie.
  2. Wystąpienie przed Komisją Oceniającą i zaprezentowanie swojego pomysłu na biznes przy pomocy prezentacji multimedialnej.

W skład Komisji Oceniającej wchodzą:

Pani Dorota Krakowiak – trenerka oraz praktyk biznesu,

Pan Jacek Wawrzynowicz – Dyrektor Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Trzy najlepsze pomysły biznesowe zostaną nagrodzone:

• Miejsce 1 – nagrody pieniężnej i rzeczowej:

- na nagrodę rzeczową składa się dowolnie wybrany przez laureata kurs zawodowy o wartości 2 500 zł brutto,

- nagroda finansowa w wysokości 250,00 zł (część pieniężna nagrody zostanie potrącona na poczet zryczałtowanego podatku dochodowego od nagród).

• Miejsce 2 – nagrody rzeczowej o wartości 750,00 zł brutto w postaci wybranego przez laureata kursu językowego;
  • Miejsce 3 – zakupu podręczników lub kursu językowego na płycie CD (do wyboru) o wartości 450 zł brutto.

Termin składania pomysłów biznesowych trwa do dnia 13 marca 2015 roku.

Miejsce składania: Biuro Projektu „Zbuduj kompetencje i rozpocznij karierę! Program rozwoju dla Wydziału Leśnego”, bud. Collegium Maximum, ul. Wojska Polskiego 28, I piętro, pokój nr 171 w godzinach od 7.00 do 15.00.

Zapraszamy do udziału!

Zespół Projektu