Jump to Navigation

Formularz rekrutacyjny - ścieżki wsparcia 1 i 2

Drodzy studenci proszę się rejestrować na poszczególne warsztaty!!!
Po odbyciu warsztatów wraz z zaświadczeniem ukończenia zajęć otrzymacie Państwo możliwość wyboru szkoleń z zakresu:
brakarz, arborysta, drwal-pilarz, AutoCAD oraz wyjazdów studyjnych.
WARUNKIEM UCZESTNICTWA W KURSACH/WIZYTACH STUDYJNYCH JEST UZYSKANIE ZAŚWIADCZENIA O ODBYCIU WARSZTATÓW!!!

Warsztaty kompetencji miękkich - plik z opisem do pobrania w zakładce "Dokumenty"

Wypełnienie wszystkich pól oznaczonych jest obowiązkowe!

1 Początek 2 Sprawdzenie danych 3 Zakończone
Dane Personalne
Informacje o studiach
Twoje osiągnięcia np. udział w kołach naukowych, organizacjach, pełnione funkcje itp.
Wybór zajęć (Warsztaty)
Każdy dzień szkoleń odbywa się w godzinach od 8.00 do 15.00 (8 godzin lekcyjnych plus przerwy). Zajęcia z warsztatów kompetencji przedsiębiorczych prowadzone są w systemie 60 godzin, a pozostałe zajęcia w systemie 24 godzin.
Grupy tygodniowe
Grupy weekendowe

Wypełniając oraz wysyłając formularz, zgadzasz się na przetwarzanie danych na cele rekrutacji !

Główne menu 2

by Dr. Radut