Konferencja

PREZENTACJE USTNE

Informujemy, że część referatowa odbędzie się w formule 10 minut prezentacji + 5 minut na dyskusję. Uprzejmie prosimy o zgrywanie prezentacji przed rozpoczęciem poszczególnej sesji referatowej.

POSTERY

Serdecznie prosimy o przygotowanie posterów w formacie A1 (841-594 mm). Przygotowane postery prosimy rozwieszać we wskazanych miejscach od godz. 08.00 do 09.00. Sesja posterowa odbędzie się o godz. 16.20 w czwartek (01.12.2016 r.).

HARMONOGRAM SZCZEGÓŁOWY

Drodzy Doktoranci! Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem szczegółowym Konferencji - KLIK. Do zobaczenia w czwartek!

HARMONOGRAM

Harmonogram Dni Doktoranta 2016 jest już dostępny! Zachęcamy do zapoznania się z nim TUTAJ. Harmonogram szczegółowy wkrótce!

SPOTKANIE INTEGRACYJNE & TURNIEJ BOWLINGOWY

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników III edycji konferencji Dni Doktoranta na spotkanie integracyjne, które odbędzie się dnia 01.12.2016 r. w Centrum Rozrywki MK Bowling, ul. Święty Marcin 24 (Galeria MM).

Zapraszamy już od godziny 19.00. Przy świetnej muzyce będą czekały na Was drinki powitalne oraz prawdziwie włoska pizza!

O godzinie 20.00 rozpoczynamy Międzywydziałowy Turniej Bowlingowy!

Każdy Wydział wystawia 6-osobową drużynę, której skład tworzą oczywiście Doktoranci, a także Kierownik Studium Doktoranckiego oraz/lub Dziekan Wydziału. Za zebranie drużyn odpowiedzialni są Przewodniczący Wydziałowych Rad Samorządu Doktorantów. Od godziny 21.00 będzie możliwość gry w kręgle w dowolnych konfiguracjach drużynowych dla wszystkich Doktorantów UPP.

Po sportowej rywalizacji czeka na nas parkiet rozgrzany do czerwoności przez DJ Gregorego.

Nie może Was zabraknąć! ;-)

Informacja w formie .pdf jest dostępna TUTAJ.

WYSTĄPIENIA

Dziękujemy za przesłanie streszczeń. Jednocześnie informujemy, że część referatowa odbędzie się w formule 10 minut prezentacji + 5 minut na dyskusję. Serdecznie prosimy o wgranie prezentacji przed rozpoczęciem poszczególnych sesji referatowych.

WYDŁUŻONY TERMIN REJESTRACJI

Uprzejmie informujemy, że ze względu na duże zainteresowanie, termin rejestracji na Konferencję "Dni Doktoranta" został przedłużony do dnia 31.10.2016 r.

SZANOWNI DOKTORANCI UNIWERSYTETU PRZYRODNICZEGO W POZNANIU!

Wzorem poprzednich lat mamy przyjemność zaprosić Państwa na III edycję konferencji naukowej Dni Doktoranta, która odbędzie się w dniach 1 i 2 grudnia 2016 r. w budynku Wydziału Inżynierii Środowiska i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu przy ul. Piątkowskej 94.

Celem konferencji jest prezentacja badań służących rozwojowi nauk przyrodniczych, wymiana doświadczeń oraz integracja środowiska młodych naukowców Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

W ramach konferencji zaplanowano blok referatowy i posterowy.

Pragniemy również zaprosić Państwa na spotkanie integracyjne, które odbędzie się dnia 01.12.2016 r. w Centrum Rozrywki MK Bowling, ul. Święty Marcin 24 (Galeria MM). W trakcie spotkania odbędzie się międzywydziałowy turniej Bowlingu, więcej informacji wkrótce!

Udział w konferencji jest DARMOWY!

UWAGA!
Zachęcamy do rejestracji uczestnictwa - formularz rejestracyjny.

Osoby, które wyraziły chęć wystąpienia w formie referatu bądź posteru zapraszamy do przesyłania streszczeń. Wzór znajdziecie Państwo TUTAJ.

Dla każdego z uczestników przewidziana jest jedna forma wystąpienia - poster lub referat.*
*Komitet organizacyjny zastrzega sobie możliwość zmiany formy wystąpienia.

WAŻNE TERMINY
Zgłoszenia referatów i posterów przyjmowane są do dnia 24.10.2016 r.

Ostateczny termin nadsyłania abstraktów wystąpień to 01.11.2016 r.

Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres: dnidoktoranta@gmail.com

Zapraszamy serdecznie,
Komitet Organizacyjny