Dni doktoranta


 

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich obecnych oraz przyszłych doktorantów na tegoroczne Dni Doktoranta Uniwerytetu Przyrodniczego w Poznaniu, która odbędzie się 13 kwietnia 2018 r. w Kolegium Rungego (ul. Wojska Polskiego 52). Udział w konferencji jest darmowy!

Na konferencji dowiecie się o możliwościach pozyskania finansowania badań naukowych, poznacie zalety i perspektywy mobilności w ramach staży oraz praktyk doktranckich, a także wymienicie się wiedzą w trakcie sesji posterowej i dyskusji.


REJESTRACJA

Rejestracja na Dni Doktoranta 2018 możliwa jest za pomocą formularza rejestracyjnego do 23 marca 2018 r.

Każdy uczestnik ma możliwość jednego wystąpienia.

Prosimy o przygotowywanie posterów w formacie B2 (500 x 707 mm) w orientacji pionowej. Postery prosimy rozwieszać we wskazanych miejscach od godz. 08.00 do 09.00


KOŁA NAUKOWE

Do udziału w Dniach Doktoranta 2018 zapraszamy również członków Studenckich Kół Naukowych działających przy Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, zainteresowanych zgłębianiem wiedzy na studiach doktoranckich w przyszłości. Każde Koło Naukowe ma możliwość zaprezentowania jednego posteru. Rejestracja odbywa się do 23 marca za pomocą formularza rejestracyjnego.


HARMONOGRAM

Harmonogram Dni Doktoranta 2018 jest już dostępny! Informacje szczegółowe znajdziecie Państwu TUTAJ.


SPOTKANIE INTEGRACYJNE & TURNIEJ BOWLINGOWY DOKTORANTÓW

Serdecznie zapraszamy wszystkich obecnych doktorantów na spotkanie integracyjne, które odbędzie się 13 kwietnia 2018 r. w Centrum Rozrywki MK Bowling, ul. Święty Marcin 24 (Galeria MM).  O godzinie 20:00 rozpoczniemy Międzywydziałowy Turniej Bowlingowy. Przy świetnej muzyce będą czekały na Was drinki powitalne oraz prawdziwie włoska pizza!


WAŻNE TERMINY

Rejestracja oraz termin nadsyłania abstraktów: 23 marca 2018 r.

Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres: samorzad.doktorantow@up.poznan.pl

 

Zapraszamy serdecznie,
Komitet Organizacyjny