Informacje

Nowe Zarządzenie Rektora nr 129/2014 z 19.12.2014 r. w sprawie wprowadzenia „Regulaminu ustalania wysokości, przyznawania i wypłacania świadczeń pomocy materialnej dla doktorantów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz zasad ich zakwaterowania w domach studenckich”

Do pobrania:

Załącznik 1 Wniosek o przyznanie pomocy materialnej

Załącznik 2 Wniosek o stypendium dla najlepszych doktorantów

Załącznik 3 Wniosek o zapomogę

Załącznik 4 Oświadczenie o dochodzie

Załącznik 5 Oświadczenie o dochodzie niepodlegającym opodatkowaniu podatkiem dochodowym

Załącznik 6 Oświadczenie o nieprowadzeniu wspólnego gospodarstwa domowego z żadym z rodziców

Załącznik 7 Oświadczenie o zamieszkaniu w innym obiekcie niż dom studencki

Nowe Rozporządzenie Ministra NiSW w sprawie studiów doktoranckich i stypendiów dokotranckich.

<POBIERZ>

Informacja dla osób kończących 26 rok życia

Zgodnie z Zarządzeniem nr 52/2014 w sprawie zasad ubezpieczania zdrowotnego doktorantów UP w Poznaniu oraz dobrowolnego ubezpieczenia na życie,  od ukończenia 26 roku życia, nie będąc zgłoszonym do ubezpieczenia zdrowotnego jako członek rodziny osoby ubezpieczonej t.j. współmałżonka MA OBOWIĄZEK ZŁOŻYĆ ODPOWIEDNI WNIOSEK DO DZIAŁU PŁAC I STYPENDIÓW W TERMINIE 7 DNI od 26 urodzin.

Informacja o dobrowolnym ubezpieczeniu na życie

Zgodnie z Zarządzeniem nr 52/2014 w sprawie dobrowolnego ubezpieczenia na życie, doktorant UP w Poznaniu może wyrazić chęć ubezpieczenia się w ramach świadczenia realizowanego dla pracowników UP.  Sprawy związane z objęciem dokoranta ubezpieczeniem na życie prowadzi Dział Płac i Stypendiów.

Informacja o konieczności założenia kont na serwerze UP

1. Doktoranci proszeni są o korzystanie tylko ze skrzynki pocztowej naszej Uczelni w służbowych kontaktach e-mail z innymi posiadaczami kont na serwerze pocztowym UP. Adres skrzynki pocztowej znajduje się w domenie up.poznan.pl. W celu założenia konta należy zgłosić się osobiście do Administratora Serwera Poczty (Ośrodek Informatyki pok. 271 - niska część Collegium Maximum) z wypełnionym formularzem wniosku o założenie konta pocztowego (dostępny w Repozytorium dokumentów) oraz ważną legitymacją uczestnika SD.

2. Uczestnicy studiów doktoranckich realizujący praktyki zawodowe muszą dodać „funkcję wykładowcy” do indywidualnego konta w Wirtualnym Dziekanacie. Proszę kontaktować się w tej sprawie z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji – pok. 417 Collegium Maximum.

Informacja o weryfikacji oryginalności prac doktorskich

Zgodnie z Zarządzeniem nr 125/2013 w sprawie wprowadzania procedury weryfikacji oryginalności i samodzielności przygotowania prac doktorskich w celu zapobiegania i wykrywania plagiatów, od sierpnia 2013 roku istnieje procedura weryfikacja oryginalności prac doktorskich.

Rzecznik Dyscyplinarny dla Doktorantów

Zgodnie z Zarządzeniem nr 11/2013 prof. dr hab Marian Lipiński został Rzecznikiem Dyscyplinarnym ds. Doktorantów

Kodeks Etyki Dokoranta

Rozporządzenie MNISzW w sprawie szczegółowego trybu i warunków przeprowadzania czynności w przewodach doktorskich