Aktywny członek Koła Leśników UP w Poznaniu, prezes Sekcji Entomologicznej (kadencje 2013/2014 i 2014/2015), członek Polskiego Towarzystwa Entomologicznego.

Działalność naukowa: współautor trzech publikacji naukowych o tematyce entomologicznej. Udział w sześciu obozach naukowych. Wygłoszenie trzech referatów na konferencjach krajowych (Poznań, Toruń, Warszawa). Udział w projekcie badawczym: "Mechanizm zimowania Yponomeuta evonymella (Linnaeus, 1758)". Udział w międzynarodowych inwentaryzacjach motyli nocnych Europy - "European Moth Nights".

Działalność organizacyjna: główny organizator dwóch obozów naukowych, główny organizator "II Studenckiego Sympozjum Entomologicznego", współorganizator i prelegent na Poznańskim Festiwalu Nauki i Sztuki. Organizator cyklu zajęć dla studentów Wydziału Leśnego z praktycznego rozpoznawania i preparowania owadów. Członek zespołu organizacyjnego Zawodów Młodych Leśników. Wolontariusz podczas akcji "Drzewko za makulaturę", wolontariusz w Karkonoskim Parku Narodowym.

Nagrody i wyróżnienia:

• I miejsce za referat na III Kopernikańskim Sympozjum Studentów Nauk Przyrodniczych, Toruń (2013)
  • Główna nagroda za projekt koszulki Koła Leśników (2012)

Fundator stypendium: Dziekan Wydziału Leśnego UP w Poznaniu