Dzięki aktywnym staraniom studentów pierwszego oraz drugiego stopnia kierunku Medycyna Roślin Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu decyzją Pani Dziekan prof. dr hab. inż Barbary Polityckiej 05.01.2015 roku oficjalnie została utworzona sekcja Medycyny Roślin przy Kole Naukowym Ogrodników. Obecnie mimo wielu obowiązkom uczelnianym staramy się aktywnie rozwijać swoje umiejętności oraz nie tylko teoretyczną wiedzę lecz również praktyczna wiedzę dzięki wyjazdom do firm, które wdrożyły zasady integrowanej ochrony roślin, a zwłaszcza metody biologiczne ochrony roślin. Wyrażamy nadzieję, że jednostki uczelniane naszego wydziału chętnie pozwolą nam na w aktywny sposób realizować pomysły służące poszerzaniu wiedzy.

Aktualności

UWAGA KONKURS

 

Szanowni Państwo,

chciałbym serdecznie zaprosić do udziału w Konkursie na Opracowanie Koncepcji Urbanistyczno-Architektonicznej Zagospodarowania Placu Zwycięstwa w Słupsku. To jedno z najważniejszych miejsc w naszym mieście.
Plac przed siedzibą Urzędu Miejskiego wymaga zarówno rewitalizacji, jak i szeroko pojętej adaptacji do współczesnych potrzeb. Może być on  w przyszłości miejscem spotkań sztuki i publiczności, miejscem organizacji oficjalnych uroczystości, ale także miejscem codziennego odpoczynku i rekreacji dla mieszkańców Słupska. Liczę więc na Państwa zaangażowanie w tę inicjatywę, bo nasze miasto potrzebuje profesjonalnego i świeżego spojrzenia na miejską przestrzeń.

Zachęcam do zapoznania się z regulaminem konkursu zarówno studentów jak i wykładowców.

 
Z poważaniem
Robert Biedroń

Prezydent Miasta Słupska


REGULAMIN

 

SFbBox by casino froutakia