Sekcja Florystyczna Koła Naukowego Ogrodników działa na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Opiekunem naukowym jest dr hab. Agnieszka Krzymińska z Katedry Roślin Ozdobnych. Od 22.10.2014 r. prezesem sekcji jest Magdalena Krzymińska – Architektura Krajobrazu IV rok, a wiceprezesem Leszek Stępień –Ogrodnictwo ogólne II rok

Aktualności

UWAGA KONKURS

 

Szanowni Państwo,

chciałbym serdecznie zaprosić do udziału w Konkursie na Opracowanie Koncepcji Urbanistyczno-Architektonicznej Zagospodarowania Placu Zwycięstwa w Słupsku. To jedno z najważniejszych miejsc w naszym mieście.
Plac przed siedzibą Urzędu Miejskiego wymaga zarówno rewitalizacji, jak i szeroko pojętej adaptacji do współczesnych potrzeb. Może być on  w przyszłości miejscem spotkań sztuki i publiczności, miejscem organizacji oficjalnych uroczystości, ale także miejscem codziennego odpoczynku i rekreacji dla mieszkańców Słupska. Liczę więc na Państwa zaangażowanie w tę inicjatywę, bo nasze miasto potrzebuje profesjonalnego i świeżego spojrzenia na miejską przestrzeń.

Zachęcam do zapoznania się z regulaminem konkursu zarówno studentów jak i wykładowców.

 
Z poważaniem
Robert Biedroń

Prezydent Miasta Słupska


REGULAMIN

 

SFbBox by casino froutakia