Zakończenie realizacji projektu

Szanowni Państwo!

Zakończyliśmy dziś realizację projektu "Wiedza, praktyka, sukces...".

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział w wizytach studyjnych, warsztatach, szkoleniach zawodowych i stażach. Mamy nadzieję, że oferowane przez nas wsparcie okaże się dla Państwa przydatne w dalszej karierze zawodowej.

Wolne miejsca na szkolenie "Rachunkowość rolnicza w systemie FADN" (07-08.09.2015)

Szanowni Państwo!

Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na szkolenie pn. "Rachunkowość rolnicza w systemie FADN", które odbędzie się w terminie 07-08.09.2015 r.
Wszystkich Studentów (II stopnia) chętnych do wzięcia działu w nim serdecznie zapraszamy - zapisy do niedzieli (09.08.2015). Prosimy o zgłoszenia mailem, na adres: wiedza@up.poznan.pl

Poniżej informacje dotyczące szkolenia:

Wolne miejsca na kurs obsługi kombajnu i sieczkarni samobieżnej!

Szanowni Państwo!

Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na kurs OBSŁUGI KOMBAJNÓW I SIECZKARNI SAMOBIEŻNEJ, który odbędzie się w terminie 24-29.08.2015 r.

Wszystkich chętnych (stdentów II stopnia) serdecznie zapraszamy - zapisy do piątku (07.08.2015) do godziny 12:00. Prosimy o  zgłoszenia mailem, na adres: wiedza@up.poznan.pl

DOKUMENTY DOTYCZĄCE STAŻY ZAWODOWYCH realizowanych w ramach projektu

Szanowni Państwo!

Ci z Państwa, którzy dostali się na staże zawodowe w ramach Projektu powinni przede wszystkim zapoznać się z: Regulaminem stażu i trójstronną Umową o staż.

Zaświadczenia o ukończeniu warsztatów kompetencji "miękkich"

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do biura projektu po odbiór zaświadczeń o ukończeniu Warsztatów Kompetencji Analitycznych, Interpersonalnych i Przedsiębiorczych.

Przy okazji będziemy Państwu przekazywać umowy uczestnictwa w projekcie.

Zapraszamy w godzinach urzędowania

TERMINY KURSÓW ZAWODOWYCH - zapisy trwają!

Szanowni Państwo!

Znamy już częściowo terminy kolejnych kursów zawodowych:

KURS INSEMINACYJNY – start 1 grupy 13 lipca o 15:00, zapisy do 8 lipca mailowo (wiedza@up.poznan.pl)

MARKETING PRODUKTÓW ROLNYCH – 17/18/19 lipca, zapisy przedłużone do 10 lipca, mailowo (wiedza@up.poznan.pl)

Tysiące złotych na rozwój Studentów naszej uczelni – to możliwe!

Jeśli młodsi Koledzy zazdroszczą Państwu możliwości udziału w projekcie „Wiedza, praktyka, sukces”, proszę podeślijcie im link do ankiety. Planujemy bowiem nowe projekty na zbliżonych zasadach. UWAGA! w nowych projektach będą mogli uczestniczyć także tegoroczni absolwenci studiów licencjackich.

UWAGA! Wolne miejsca na szkolenie „Marketing produktów rolnych”!!!

Zapraszamy studentów ostatniego roku Ekonomii, Rolnictwa, Biotechnologii i kierunków objętych projektem do udziału w szkoleniu „Marketing produktów rolnych”. Tematyka szkolenia: marketing produktów rolnych i żywnościowych, analiza działań marketingowych, adaptacja narzędzi marketingowych do sektora rolno-spożywczego; tworzenie planu marketingowego; przygotowanie telewizyjnego, internetowego i/lub radiowego spotu reklamowego.

Uwaga studenci zapisani na szkolenie „Zastosowanie metody Real-Time PCR […]”

Po konsultacji z firmą CEBIM, która zrealizuje szkolenie, proponujemy Państwu następujące terminy:

4-5 LIPCA

25-26 LIPCA

29-30 SIERPNIA

Jeśli jeszcze nie zapisałeś się do naszego projektu a chcesz wziąć udział w specjalistycznym szkoleniu zawodowym - ZAPRASZAMY!

Już wkrótce będziesz magistrem Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Biotechnologii, Biologii lub Ekonomii? nie brałeś jeszcze udziału w projekcie „Wiedza, praktyka, sukces”? to Twoja ostatnia szansa na bezpłatne zdobycie cennych kompetencji na rynku pracy. Zespół projektu zaprasza do udziału w bezpłatnych kursach:

Subskrybuj Wiedza, praktyka, sukces RSS