Jeśli jeszcze nie zapisałeś się do naszego projektu a chcesz wziąć udział w specjalistycznym szkoleniu zawodowym - ZAPRASZAMY!

Już wkrótce będziesz magistrem Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Biotechnologii, Biologii lub Ekonomii? nie brałeś jeszcze udziału w projekcie „Wiedza, praktyka, sukces”? to Twoja ostatnia szansa na bezpłatne zdobycie cennych kompetencji na rynku pracy. Zespół projektu zaprasza do udziału w bezpłatnych kursach:

• „Doradca Rolny” (16 h)
  • „Marketing produktów rolnych” (16 h)
  • „Zastosowanie metody Real-Time PCR w diagnostyce medycznej i mikrobiologicznej” (16 h)
  • „Kurs inseminacyjny” (40 h)
  • „Obsługa kombajnu zbożowego i sieczkarni polowych” (48 h)

Prześlij swoje zgłoszenie na wiedza@up.poznan.pl z podaniem imienia, nazwiska, kierunku, wybranego przez siebie kursu i terminu w jakim jesteś dyspozycyjny/a (dni robocze/weekendy oraz miesiące) do końca września.

UWAGA – oferta skierowana wyłącznie do osób z ww. kierunków, które dotąd nie zapisały się do udziału w projekcie.

zaprasza Zespół projektu

Wiedza, praktyka, sukces. Program rozwoju kompetencji na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu
pokój 171, Collegium Maximum