UWAGA! Wolne miejsca na szkolenie „Marketing produktów rolnych”!!!

Zapraszamy studentów ostatniego roku Ekonomii, Rolnictwa, Biotechnologii i kierunków objętych projektem do udziału w szkoleniu „Marketing produktów rolnych”. Tematyka szkolenia: marketing produktów rolnych i żywnościowych, analiza działań marketingowych, adaptacja narzędzi marketingowych do sektora rolno-spożywczego; tworzenie planu marketingowego; przygotowanie telewizyjnego, internetowego i/lub radiowego spotu reklamowego. Szkolenie w trybie weekendowym 10-11-12 lipca (piątek-sobota-niedziela) LUB kolejny weekend 17-18-19 lipca (piątek-sobota-niedziela).

Można wziąć udział, nawet jeśli jest się zapisanym na inne szkolenie!

Zapisy do końca tygodnia (28 czerwca) mailowo na adres wiedza@up.poznan.pl, z podaniem imienia, nazwiska, typu szkolenia („marketing”) i preferowanej daty.

Zapraszamy!