Warunki rekrutacji

O przyjęcie na studia podyplomowe mogą ubiegać się absolwenci studiów wyższych: licencjackich, inżynierskich, magisterskich (preferowane techniczne kierunki ukończonych studiów).

Wymagane dokumenty:

• odpis lub potwierdzona notarialnie kopia dyplomu ukończenia studiów wyższych
  • wniosek o przyjęcie na studia
  • kwestionariusz osobowy
  • klauzula informacyjna - RODO
  • skierowanie z zakładu pracy ze zobowiązaniem pokrycia całości kosztów studiów lub deklaracja pokrycia całości kosztów studiów (w przypadku osób niekierowanych przez zakład pracy)
  • jedno zdjęcie.

Warunkiem podjęcia studiów jest:

• zawarcie umowy o warunkach odpłatności za studia między Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu a słuchaczem w formie pisemnej,
  • złożenie potwierdzenia wniesienia opłaty za pierwszy semestr studiów.

Dokumenty należy przesłać na adres:

Studia Podyplomowe BHP w Leśnictwie
Katedra Użytkowania Lasu
ul. Wojska Polskiego 71A
60-625 Poznań

O przyjęciu na studia podyplomowe BHP w Leśnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane drogą elektroniczną o przyjęciu na studia podyplomowe, konieczności uiszczenia opłaty oraz terminie rozpoczęcia zajęć.

Warunki ukończenia Studiów Podyplomowych BHP w Leśnictwie

• uzyskanie zaliczeń z wszystkich przedmiotów programowych
  • wykonanie pracy końcowej z obszaru tematycznego studiów i jej pozytywna obrona przed komisją.

Absolwenci studiów podyplomowych BHP w Leśnictwie otrzymują Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych wydane przez JM Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Koszt uczestnictwa

Koszt uczestnictwa wynosi 4500 zł za 2 semestry. Możliwość wpłaty w dwóch równych ratach semestralnych. Opłatę należy uiścić przed rozpoczęciem zajęć. Wpłatę prosimy kierować na konto:

Santander Bank Polska S.A.
Numer rachunku: 29 1090 1362 0000 0000 3601 7894
W tytule wpłaty należy umieścić: subkonto  293.22.606 SP BHP w Leśnictwie