Katedra w mediach

24 czerwca dr inż. Anna Wierzbicka wystąpiła w Radiu TOK FM w audycji "Homo Science".

Mówiła o dzikach w mieście. Audycji możesz posłuchac tutaj:

http://audycje.tokfm.pl/podcast/50930

Katedra na Festiwalu Nauki

25 kwietnia po raz XX Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu zaprasza wszystkich do udziału w Poznańskim Festiwalu Nauki i Sztuki. Zapraszamy szczególnie na zajęcia przygotowane przez naszą Katedrę.

Kleszce pod lupą.

Miejsce: Dworek Sołacki, ul Wojska Polskiego 71 d

Godzina: 14.00-15.30 i 16.17.30 (dwie grupy po 10 miejsc)

Konieczna rezerwacja.

Kleszce spotykamy nie tylko w lasach. Coraz częściej zamieszkują one tereny zielone w środku miast. Skutkuje to częstszym kontaktem kleszcz-człowiek. Boimy się tego, czego nie znamy - przekonamy, że kleszcza można pokonać. Zapraszamy do wielenie się w rolę naukowca.

Katedra na Targach Knieje

Katedra Łowiectwa i Ochrony Lasu ma przyjemność uczestniczyć w Targach Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE 2017, które odbędą się 17-19 lutego w Poznaniu. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, szczególnie najmłodszych uczestników Targów, dla których przygotowaliśmy wiele atrakcji - konkursów, zabaw i upominków. Natomiast absolwentów szkół wyższych zapraszamy do udziału w konkursie "Ekspert na Tropie", w którym nagrodą główną jest roczne stypendium na studia podyplomowe "Gospodarka łowiecka i ochrona zwierzyny". Sponsorem nagrody jest Dziekan Wydziału Leśnego  prof. dr hab. Piotr Łakomy, a organizatorem nasza Katedra. 

Czytaj więcej: Katedra na Targach Knieje

Kontakt

image

Adres

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Wydział Leśny
Katedra Łowiectwa i Ochrony Lasu
Wojska Polskiego 71 D
60-625 Poznań

Email

klol@up.poznan.pl

Telefon

+48 (61) 848 78 62