UWAGA - STUDENCI WYDZIAŁU ROLNICTWA I BIOINŻYNIERII, którzy dostali się na staże zawodowe!

Szanowni Państwo!

Ci z Państwa, którzy dostali się na staże zawodowe w ramach projektu (a więc są na ścieżce 2 lub 3) winni możliwie szybko (ostateczny termin to 08.05.2015 r.) dostarczyć do Pełnomocnika ds. staży (P. Agnieszka Wolna - Maruwka) następujące dokumenty (oczywiście po zapoznaniu się z Regulaminem stażu i trójstronną Umową o staż):

1. Wniosek o staż (PDF)   (WORD)

2. Oświadczenie Stdenta (PDF)   (WORD)

3. Oświadczenie NNW (PDF)   (WORD)

4. Życiorys zawodowy (PDF)   (WORD)

W następnej kolejności będziecie Państwo "dopasowywani" do Pracodawców, również pod katem swoich zainteresowań i CV. Następnie podpiszecie Państwo umowy z Pracodawcami i rozpoczniecie staże. Proszę pamiętać, podczas stażu musicie Państwo każdorazowo podpisywać listę obecności (załącznik do Regulaminu).

Po zakończeniu stażu i dostarczeniu dokumentów, o których mowa w Regulaminie - zostanie Państwu wypłacone stypendium stażowe.