PILNE. Studenci TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA CZŁOWIEKA (VII semestr studiów inżynierskich) od dnia 11.01-17.01.2019 r. REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA na staże.

Sprawdź czy spełniasz warunki rekrutacji i zapisz się do projektu wypełniając FORMULARZ REKRUTACYJNY.

FORMULARZ REKRUTACYJNY (zgłoszeniowy) WYSYŁAMY WYŁĄCZNIE ONLINE. Stanowi on podstawę do stworzenia przez Zespół projektowy listy rankingowej uzupełniającej.

Jeśli jesteś studentem/ką  wyżej wymienionego kierunku/semestru i chcesz wziąć udział w projekcie wypełnij formularz dostępny w zakładce O Projekcie (wersja online) a następnie gdy otrzymasz informację, iż zostałeś/aś zakwalifikowany/a do projektu wypełnij pozostałe dokumenty znajdujące się w zakładce Dokumenty.

Termin na złożenie pozostałych dokumentów w wersji papierowej do 29.01.2019 r. W kontekście znalezienia pracodawcy kontaktuj się z Pełnomocnikiem ds. staży panią dr Mirosławą Krzywdzińską - Bartkowiak.

O szczegółach zostaniesz poinformowany/a przez Zespół Projektowy. W razie wątpliwości dzwoń bądź pisz. Dane zespołu są zamieszczone w zakładce Kontakt.

UWAGA. Z UDZIAŁU W PROJEKCIE SĄ WYŁĄCZENI STUDENCI, KTÓRZY RÓWNOCZEŚNIE BIORĄ UDZIAŁ W PROGRAMIE ERASMUS PLUS+.