Kontakt

UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W POZNANIU      WYDZIAŁ LEŚNY i TECHNOLOGII DREWNA       KATEDRA EKONOMIKI I TECHNIKI LEŚNEJ

Miło nam poinformować, że z dniem 1 września 2021 roku, na mocy Zarządzenia nr 124/2021 Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu z dnia 12 sierpnia 2021 roku w sprawie struktury organizacyjnej wydziałów, nazw i symboli jednostek wewnątrzwydziałowych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu nastąpiło połączenie dwóch katedr: Katedry Ekonomiki Leśnictwa oraz Katedry Techniki Leśnej. Kierownikiem nowoutworzonej Katedry Ekonomiki i Techniki Leśnej został prof. dr hab. inż. Krzysztof Adamowicz.

Zapraszamy do zapoznania się z kierunkami badawczymi oraz ofertą dydaktyczną naszych współpracowników dawnej Katedry Techniki Leśnej pod linkiem: http://www1.up.poznan.pl/ktl/

ul. Wojska Polskiego 71c, 60 - 625 Poznań  Tel. (061) 848 76 85    e-mail: Katedra.Ekonomiki@up.poznan.pl

Godziny konsultacji:

Konsultacje z pracownikami realizowane są po wcześniejszym umówieniu się drogą mailową lub telefonicznie.

Dane kontaktowe każdego pracownika można znaleźć w zakładce PRACOWNIK.